23 Ocak 2011 Pazar

CNNTURK hayatım kitap programındayımEvet biraz geç oldu ama istanbul dışında bi çekimde olmam vesilesiyle şimdi haber verebiliyorum! gerçi bi çok blog arkadaşımdan mail aldım programdan haberleri olmuş ve izlemişler!! binlerce teşekkür buradan!
Bugün izlemediyseniz bile yarın yani pazar 13:45'te CNNTURK HAYATIM KİTAP progmanıda Tılsım-ı Kudret üzerine 3-5 dakikalığına bıdıbıdı yapacağım! Sevgili Ertaç Altınöz'ün görselleri eşliğinde Hayatım Kitap ekibinin tarzıyla romandan kısaca bahsedeceğim!
İlgilenenelere duyurulur!!!

4 yorum:

Zeugma dedi ki...

İzledim. Şimdi bitti :)
Dün haberim yoktu, iyi ki yazı yapıp duyurmuşsun.
Çok güzel bir çekim ve tanıtım olmuş gerçekten. Programın hemen ''Göktuğ Canbaba'nın 2. kitabı Tılsım-ı Kudret'' diye başlaması harikaydı. Kitabı senin cümlelerinle tanımak ona keza. En güzeli de programda sadece sana yer vermeleri tabii ki :)
Kutluyor, başarılarının devamını diliyorum...

Aydedeye havlayan dedi ki...

teşekkürler Zeugma. Aslında kitap hakkında çok daha fazla şey söylemek isterdim doğrusu çünkü eski öğretiler, dinler, inanışlar hatta varlık ve yokluk üzerine konuşmaktan çekinmeyen bir roman ama yayın formatı gereği anca bu kadar oldu :)
Artık merak edenler alıp okuyunca görecekler neler olduğunu, ya da senin inceleme yazın sonrasında fark ederler belki bilemiyorum :))))


sevgiler..

Eces'sun dedi ki...

ben blogundaki youtube linkinden izledim ve ikinci kitabın olduğunu bilmiyordum. başarılar başarılar:)

almadım alacağım.
okumadım okuyacağım.

Aydedeye havlayan dedi ki...

:)) teşekkürler teşekkürler

evet ikinci kitabım. ilkinin üzerinden 4 sene geçti ve artık yeni bi romanın çıkma zamanı gelmişti..

yorumlarını bekliyorum o zaman, daha sık uğra buralara :)

Bunu sevdiyseniz aşağıdakilere bitersiniz!

Related Posts with Thumbnails