8 Eylül 2011 Perşembe

bu ay Level ve Tersninja'dayım kim bilir bi dahaki ay neredeyim belki de sarelleyim

Bu ay Level Dergisi'de Ertuğrul Süngü'ye Tılsım-ı Kudret'i anlattım. Romanın çıkış serüveni, okuyucuyla buluşması ve içeriği hakkında söyleştik :) Level dergisi raflarda gezinmektedir alırsanız okursunuz daha ne söyleyeyim. Gerçi resmi indirirseniz de okuyabilirsiniz sanırım. O parayı biraya veririm, bilgisayardan da okurum derseniz saygı duyarım. Belki yanına bi de saigara yakarsınız, sonra dudaklarınız yardımıyla minik yuvarlaklar çıkarırsınız falan. Eğlenceli olabilir gibime geliyor...Dün de Alper Kaya ile yaptığım röportaj Tersninja da yaynlandı. Keyifli bi sohbet oldu. Okurken baya eğleneceksiniz, öğreneceksiniz falan filan. Efenim, işte geçmişe geleceğe, romanlara, çizgi romanlara, uzak doğuya, yakın batıya, gizliye saklıya dair şeyler bu röportajda. Ben bi göz atın derim. Zaten Tersninja çok keyifli bi sitedir. Sinemaya dair pek güzide bilgiler, haberler barındırır içinde. Hadi benim röportajı okumadınız bari gidip siteyi dolaşın eşeklik etmeyin. Siteyi dolaşırken yine bir bira açabilir, sigarayla yuvarlaklar çıkarabilirsiniz. Hatta belki sonra viski shotlara döner, açılamadığınız hatunu ya da adamı ararsınız. Melankoli yapmayın ama koca adam oldunuz artık, gidin sevişin koklaşın falan.Sonra belki o adamla buluşur ve güzide bir ilişki yaşarısnız. Belki evlenip boy boy çocuklar verirsiniz dünyaya. eğer bu dediklerim olursa o çocuğun ismi ninja olabilir bak, unutmayın.
Dünya döndükçe siz de onun tersine aynı hızda dönün, böylece ayakta kalabilmek daha kolay olur..

öperim hepinizi... ayakları uyuşmuş bir eylül akşamı 2011

12 yorum:

julia dedi ki...

Röportajı okudum.ama kitabı okumadım.-büyük utanç yaşıyorum şu an,çaktırma.-buradaki yazıların'yeraltı edebiyatı'na daha yakın.ben çok beğeniyorum ve çok klişe olacak ama başarılarının devamını diliyorum.bir gün umarım kitapların resimli roman şeklinde çıkar.

Aydedeye havlayan dedi ki...

evet julia, romanlarım ve blog tarzım birbirinden farklı. Üzerinde çalıştığım yeni roman yeraltı edebiyatı tarzında, bakalım ne zaman karşılaşacaksınız onunla. gerçi sen önce yine de bi tılsım-ı kudret'i oku derim ben :)

Adsız dedi ki...

gayet samimi bir röportaj olmuş,en samimisinden senide bu yazı sayesinde tanımış olduk....hayal dünyası geniş olup da korku filimleriyle arası iyi olamayan bir tek bende değilmişim:))

Aydedeye havlayan dedi ki...

çocukluğumda o kadar çok korku filmi izledim ki kotamı doldurmuşum sanırım :)

İsmini Vermek İstemeyen Seyirci dedi ki...

Bir Göktuğ Canbaba kolay yetişmiyii! Ankara'ya dönünce kitabını alıcam. Anlamadığım yerler olursa altını çizip sonra sana sorarım. Dersen ki "o ekstraya girer", o zaman da bir bira yollarım hallederiz bence. Öpük:*

Aydedeye havlayan dedi ki...

Ankaralı olduğum için kitabın Ankara'dan alınması ruhumu okşar duygucum :) altını çiz notlarını al gel, nevizadede biraları içerken anlatırım ben sana önemli noktaları :)

gülersoy dedi ki...

okundu, sevildi, beğenildi, yetmedi bloga dadanıldı, eski yazılara dalasım geldi, ki daldım gitti...

inanirsakolurbence dedi ki...

O kadar canım sıkıldı ki biraz neşelenmek adına bloğuna geleyim dedim:)

Şu son cümler var ya :

Dünya döndükçe siz de onun tersine aynı hızda dönün , böylece ayakta kalabilmek daha kolay olur.

Budur:) Sanırım fazla döndüm midem bulanıyor şu an:)

Sigarayı bırakmış olsam da dumanla halkalar çıkartmaya çalışmayı , çıkartım parmağımı içinden geçirmeyi hala pek severim.Hatırlattın ve sigara yok.Canım çekti resmen.

Ayaklarım uyuşmuş bir şekilde yorum yazdım yazıyla bütünleştim resmen:)

Aydedeye havlayan dedi ki...

@eva: oh ne iyi yaptın.. sen yeter ki dal, problem yok. :)

Aydedeye havlayan dedi ki...

@inanırsakolurbence: haaha sen de beni güldürdün. dünya ile ters yönde ama aynı hızda dönmek sanırım daha doğru. baş dönmesini engellemek için birebirdir :) boşver sigarayı, hazır ayaklar uyuşmuşken hemen uykuya dal, her şeyden en güzel kaçış yolu uyumaktır ne de olsa :)

Zeugma dedi ki...

Okudum röportajı, tebrikler...
Bir dahaki aya bakalım neredesin? :))

Ayrıca belki daha da sık olacak bu güzellikler ne biliyorsun:)

Aydedeye havlayan dedi ki...

olsun olsuuun :) yeni projeler kapıda ne de olsa :)

Bunu sevdiyseniz aşağıdakilere bitersiniz!

Related Posts with Thumbnails